CM600DU-24NF
Berton Electronics Limited
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
CM600DU-24NF
CM600DU-24NF
IGBT Module Half Bridge 1200 V 600 A 2080 W Chassis Mount Module