CM600DY-24A
Berton Electronics Limited
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
CM600DY-24A
CM600DY-24A
IGBT Module Half Bridge 1200 V 600 A 3670 W Chassis Mount Module